Δευτέρα, 28 Απριλίου 2014

Το ψηφοδέλτιο της δημοτικής παράταξης «ΑΡΓΙΘΕΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»

«ΑΡΓΙΘΕΑΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ»

Χασιώτης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Ανατολικής Αργιθέας
1.     Αργυρός Ευάγγελος του Παύλου
2.     Καραούλης Παναγιώτης του Δημητρίου
3.     Κίσσας Σωτήριος του Δημητρίου
4.     Μαρούλη Γλυκερία του Κωνσταντίνου
5.     Νασιώκα Ελένη του Αποστόλου
6.     Τσιαπραϊλης Ιάσσων του Ηλία

Εκλογική Περιφέρεια Αργιθέας 
1.     Γραμμένου Παναγιώτα του Στυλιανού
2.     Καναβός Βασίλειος του Κωνσταντίνου
3.     Καυκιά Βασιλική του Παύλου
4.     Κορλός Λάμπρος του Αλεξάνδρου
5.     Κουτσοχρήστος  Ευάγγελος του Ιωάννη
6.     Κραμποκούκης Ηλίας του Γεωργίου
7.     Μπακογιάννης Θεοφάνης του Δημοσθένη
8.     Μπαλάνου Μαρία του Ιωάννη
9.     Μπαλάσκα Δήμητρα του Νικολάου
10. Μπαλατσούκας Κωνσταντίνος του Ηλία
11. Παπαδήμας Κωνσταντίνος του Θωμά
12. Ραμιώτης Δημήτριος του Αναστασίου
13. Στούμπος Λεωνίδας του Κωνσταντίνου
14. Τσιούμας Φώτιος του Δημητρίου
15. Τσιούνης Απόστολος του Γεωργίου


Εκλογική Περιφέρεια Αχελώου 
1.     Καρανίκας Βασίλειος του Παναγιώτη
2.     Κολοκοτρώνης Ηλίας του Χρήστου
3.     Κολομπάτσου Δημητρούλα του Κωνσταντίνου
4.     Λαμπρακάκη Μαρίνα του Δημητρίου
5.     Μπαμπάτσικος Ιωάννης του Βασιλείου
6.     Μπαρούτας Φώτιος του Ηλία
7.     Πολύζος Παναγιώτης του Ηλία
8.     Σακελλάρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
9.     Τσιάκαλος Αναστάσιος του Βασιλείου
10. Τσιάκαλος Παναγιώτης του Παύλου








Τοπική Κοινότητα Ανθηρού 
1.     Ευαγγέλου Αναστάσιος του Δημητρίου Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ανθηρού
2.     Κοτσώνη Αικατερίνη του Γεωργίου, Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας   Ανθηρού
3.     Κωφού Γλυκερία του Λάμπρου, Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας   Ανθηρού
4.     Παπαδήμας Γρηγόριος του Ευαγγέλου Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Ανθηρού


Τοπική Κοινότητα Αργιθέας
1.     Κωτσού Κωνστάντω του Γεωργίου Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Αργιθέας
2.     Πατσιαούρας Ηλίας του Ευαγγέλου Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Αργιθέας




Τοπική Κοινότητα Αργυρίου
1.     Μπαμπάτσικος Πέτρος του Ηλία Υποψήφιος Σύμβουλος  Τοπικής Κοινότητας Αργυρίου


Τοπική Κοινότητα Βλασίου
1.     Νακόπουλος Βασίλειος του Πέτρου, Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βλασίου


Τοπική Κοινότητα Βραγκιανών
1.     Θώδης Αθανάσιος του Δημητρίου, Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βραγκιανών
2.     Καραγιάννης Ευάγγελος του Ελευθερίου, Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βραγκιανών
3.     Μαραγαρίτης Βάϊος του Γεωργίου, Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βραγκιανών
4.     Μυγδανάλευρου Μαριάννα του Δημητρίου, Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βραγκιανών

Τοπική Κοινότητα Ελληνικών
  1. Καραχάλιος Δημήτριος του Νικολάου, Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ελληνικών
  2. Ράπτη Αλεξία του Οδυσσέα, Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ελληνικών
  3. Ράπτης Ευάγγελος του Αριστοτέλη, Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ελληνικών
  4. Τασιά Καίτη του Σπυρίδωνα, Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ελληνικών

Τοπική Κοινότητα Θερινού
  1. Γιαβρούτας Κωνσταντίνος του Βασιλείου, Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Θερινού
  2. Κοτσώνης Περικλής του Γεωργίου, Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Θερινού

Τοπική Κοινότητα Καλής Κώμης
  1. Παράσχος Κωνσταντίνος του Γεωργίου, Υποψήφιος Εκπρόσωπος  Τοπικής Κοινότητας  Καλής Κώμης
  2. Σχιζοδήμου Νίκη του Κωνσταντίνου, Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καλής Κώμης


Τοπική Κοινότητα Καρυάς
  1. Ζουμπορλής Χρήστος του Νικολάου, Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κονότητας Καρυάς

Τοπική Κοινότητα Καταφυλλίου
  1. Στεργίου Γεώργιος του Κωνσταντίνου, Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καταφυλλίου
  2. Τσιάκαλος Στυλιανός του Χρύσανθου, Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καταφυλλίου
  3. Τσιάκαλου Ελένη του Βασιλείου, Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καταφυλλίου.
  4. Τσιούβας Θωμάς του Δημητρίου, Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καταφυλλίου

Τοπική Κοινότητα Μαράθου
  1. Νικολάου Παναγιώτης του Λαζάρου, Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαράθου
 
Τοπική Κοινότητα Μεσοβουνίου
1.      Ζουμπουρλής Ηλίας του Στεφάνου, Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μεσοβουνίου


Τοπική Κοινότητα Πετροχωρίου
  1. Κίσσας Γεώργιος του Χρήστου, Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Πετροχωρίου

Τοπική Κοινότητα Πετρωτού
  1. Πούπης Δημήτριος του Γεωργίου, Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Πετρωτού

Τοπική Κοινότητα Στεφανιάδας
  1. Σιαλμάς Λάμπρος του Κωνσταντίνου, Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Στεφανιάδας

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου